Mesaj gönder
Ana sayfa

Shenzhen Yimingda Industrial & Trading Development Co., Limited şirket Profili

şirket Profili

Yimingda şirketi 2005 yılında kurulmuş ve tedarik konusunda uzmanlaşmıştır.oto kesici yedek parçaKonfeksiyon / Tekstil / Konfeksiyon / Deri Endüstrileri, Mobilya Endüstrileri, Araba Koltuğu Endüstrileri ve diğer oto kesici endüstrileri için.Ürünlerimiz oto kesme makinalarına uygundur.

 

Ayrıca her türlü tedarik edebilirizkesim odası için kağıtlar: Plotter Kağıdı, Kraft Kağıdı, Delikli Kraft Kağıdı, Marker Kağıdı, Alt Katman Kağıdı, Kağıt Mendil, Plastik Film vb.

 

15 yıllık çaba ve geliştirmeden sonra, bugünlerde Shenzhen ve Wuhan'da harika denizaşırı satış ekibimiz ve yurtiçi satış ekibimiz var.Kesici parçalarımız Avrupa, ABD, Kanada, Meksika, Vietnam, Thiland …… gibi farklı ülkelerde çok popülerdir.

Çünkü parça kalitemiz otomatik kesicilerle uyumlu ve dosttur.Bu arada, her zaman satılan hizmetten sonra sorumlu sağlıyoruz.

 

Shanghai CISMA, Dongguan (Uluslararası) Dikiş Ekipmanları Sergisi, Bangladeş Garmentch ve benzeri gibi işle ilgili çeşitli sergilere katıldık.

 

Sergiler aracılığıyla birçok mükemmel ortak ediniyoruz ve müşterilerin işbirliğinden karlarını en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı oluyoruz.En iyi ortak, en iyi arkadaş oluyoruz.Bizimle çalışmaktan çok keyif alıyorlar.

 

Kalite ve hizmet her zaman bizim için en önemli endişelerdir.Müşterilerimizin acil yedek parça talebini göz önünde bulundurarak, uluslararası ekspres şirketi ile 24 saat içinde sevkıyatı mümkün kılacak kadar stok bulunduruyoruz.Ayrıca müşterilerin teknik problemlerini çözmelerine yardımcı olmak için profesyonel mühendis ekibimiz ihtiyaç duyulduğunda destek olacaktır.

 

Yimingda misyonu: "Yüksek maliyetli kesme parçalarınızı değiştirin, ancak en iyi performansı orijinal olarak koruyun!".Güveniniz ve desteğiniz, sadık ve güvenilir bir tedarikçi olmamız için iyi bir şans olacaktır.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2005: Şirket kuruldu, ana faaliyet alanı: Garment Papers.

2007: İyi hizmet sağlamak için CAD/CAM parçaları tedarik etmeye başlayın.

2012: Sıkı çalışmalarımıza göre, 2012 yılı sonunda ihracat miktarımız yıllık satışların %90'ını aşmıştır.

2015: İş ihtiyacı göz önünde bulundurularak şirket SGS tarafından denetlendi.Ayrıca depoyu ve ofisi de genişletiyoruz.

2017: Dongguan (Uluslararası) Dikiş Ekipmanları Fuarı ve Bangladeş Garmentch Fuarı'na dikkat ediyoruz.

2019: Şanghay CISMA Fuarı'na katıldık

2021: Wuhan şubesini kurduk.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Yimingda / YMD

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 6Million-8Million

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Yimingda Industrial &amp; Trading Development Co., Limited Sertifikalar Çin Shenzhen Yimingda Industrial &amp; Trading Development Co., Limited Sertifikalar Çin Shenzhen Yimingda Industrial &amp; Trading Development Co., Limited Sertifikalar Çin Shenzhen Yimingda Industrial &amp; Trading Development Co., Limited Sertifikalar Çin Shenzhen Yimingda Industrial &amp; Trading Development Co., Limited Sertifikalar